تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون

از جمله لوازم ارتباط جمعی می توان به تلویزیون ها اشاره کرد که گذشته جنبه اطلاع رسانی و آگاهی عمومی که به همراه دارد به عنوان وسیله ای جهت سرگرمی از آن یاد کرد. البته لوازم سرگرمی بی شمار هستند ولی به طور عمومی و اینکه هزینه ای در بر ندارد می توان از تلویزیون نام برد. تلویزیون امروزه تا دورترین روستاها هم کشیده شده است از این رو تأثیر گذاری آن از رادیو و یا روزنامه بیشتر است چرا که ممکن است کسی توانایی خواندن نداشته باشد و نتواند مطالب را درک کند. از طرفی سرعت انتقال اطلاعات و به روز بودن ان نیز مد نظر است.

از گذشته تا به امروز رسانه تصویری برای اینکه کاربر را همیشه همراه خود نگه دارد برنامه های متعددی برای او ساخته است  و مخاطب را جذب کرده اند. اما خب خود وسیله پخش کننده این تصاویر هم باید همگام با ان باشد تا بتواند تصاویر را به خوبی و همان گونه که هستند نمایش دهند. از این رو با پیشرفت علم این وسیله نیز بی نصیب نبوده و خود را همگام کرده است. در ابتدا پیشرفته ترین نوع تلویزیون ها از نوع CRT بودند که لامپ تصویری بودند و دارای صفحه نمایش آن انحنا داشت که تماشای طولانی مدت آسیب به چشم وارد می شد. کم کم این صفحات تخت شده و بهتر شد شرایط. اما امروز از تکنولوژی LED و LCD و پلاسما و … استفاده می شود که کیفیت تصاویر به مراتب خیلی بهتر شده اند و مصرف انرژی بهینه تر شده است. از طرفی چون دیگر خبری از لامپ تصویر نیست بدنه آنها باریک تر شده و حمل و نقل آن راحت تر شده است. نسل جدیدی از تلویزیون ها نیز آمده اند که تلویزیون های هوشمند نامیده می شوند که امکان اتصال به اینترنت دارند. بنابراین یک وسیله تمام و کمال در اختیار شماست.

هر زمانی که این وسیله با اختلالی در عملکرد خود مواجه شود کاربران در صدد رفع آن هستند. برای مثال در تلویزیون هایی که پنل آن ها LCD و LED و … است ممکن است بر اثر عوامل مختلفی با بهم ریختگی رنگ، پرچمی شدن تصاویر یا وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر مواجه شوند که یا باید پنل کلا تعویض شود یا اگر اشکال در برد TFT باشد ایراد آن برطرف شود. یا تلویزیون ناکهان خاموش شود. دیر روشن شدن تلویزیون، خرابی پاور، کار نکردن پورتها، نداشتن صدا یا تصویر و … از جمله خرابی ها می تواند باشد.

در صورت بروز خرابی در سیستم تلویزیون خود می توانید با واحد تعمیرات مجتمع فنی ملی پایتخت تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱