تعمیرات مانیتورصنعتی

تعمیرات مانیتورصنعتی

با صنعتی  شدن  تولیدات و کارها و همچنین مشاغل امروزی ما شاهد وجود دستگاه های پیشرفته ای هستیم که در روند کارو ارائه محصولات ما را یاری میکنند و به همین دلیل نیز ماشین الات مختلفی طراحی و ساخته شده اند. مثال در یک شرکت تولیدی برد الکترونیکی باید تعداد زیادی بردمدارچاپی الکترونیکی تولید و در خدمت مشتریان قرار بگیرد،این مار را یک ماشین با سرعت و دقت بالا و حتی میتوان گفت بدون خطا انجام میدهد در حالی که اگر انسان این کار را میکرد هم درصد خطا به میزان غیر قابل تصوری بالا می رفت و هم این که درصد خروجی محصول بسیار پایین بود که با توجه به نیاز روزافزون جامعه امروز خروجی کم یک شرکت و یا تولیدی به معنی ورشکسته شدن آن است. بنابراین برای حفظ موقعیا خود شرکت ها باید سرعت خروجی بالایی داشته باشند تا بتوانند سهم خود در بازار را حفظ کرده و حتی با افزایش و بهبود خدمات مشتریان و به عبارتی بازار خوبی را برای خود دست و پا کند.

همان طور که گفته شد ماشین آلات زیادی در زمینه های مختلف برای کمک به روند تولید در شرکت ها طراحی و ارائه شده است که با مجهز شدن شرکت به این نوع ماشین آلات هم دقت و هم سرعت در تولید بالاتر خواهد رفت. موضوعی که در این  میان مطرح است این است که این دستگاه ها ( مانند CNC) با تمام دقتی که دارند نمی توانند خود مختار قادر به تشخیص بوده و تصمیم به  انجام کاری بگیرند و به همین دلیل همچنان به اپراتورهای انسانی نیاز است. اپراتورها نبز وظیفه داردند در مان مناسب تنظیمات و یا پارامترهای خاص خود را پیاده سازی کنند تا بتوانند یک محصول نهایی با کیفیت ارائه داده باشند. ابزارهای زیادی برا کنترل و اپراتوری دستگاه  های صنعتی وجود دارد ولی از مهترین این ابزارها مانیتورهای صنعتی هستند. این مانیتورها همان طور که از نامشان پیداست در مسائل صنعتی به  کار میروند که اپراتور یک دستگاه نه تنها می تواند نظارت کامل برفرایند کارکردی دستگاه داشته باشن بلکه میتوانند در زمان مورد نیاز پارامترها  یا همان دستورات جدیدی را روی  دستگاه اعمال کنند.

یکی از پرکاربرترین دستگاه های نظارت و کنترل بر روی ماشین آلات تولیدی مانیتورهای صنعتی هستند که در بین دستگاه های صنعیت امروزی بسیارهم پرکاربرد بوده و خیلی از شرکت های تولید ماشین /الات رباتیک برای کارخانجات به صورت پیش فرض مدل مناسب مانیتور صنعتی را در کنار دستگاه اصلی ارائه می دهد. مانیتورهای صنعتی خود نیز به دو دسته ی کلی و اصلی تقسیم می شوند که نوع کنترلی و نوع عادی ( نظارتی  هستند ).

از نوع مانیتورهای صنعتی عادی فقط جهت نظارت بر عملکرد دستگاه استفاده می شود  تا و در صورت لزوم به تغییراتی این دستورات از طریق دیگری به دستگاه دادن می شود. در حالی که مانیتورهای کنترلی صنعتی علاوه بر نظارت میت وانند ارسال دستورات و تغییرات در تنظیمات را داشته باشند و به این تریت شما میتوانید علاوه بر نارت در صورت  لزم دستوراتی را به دستگاه بدهید. مانیتورهای کنترلی صنعتی نیز خود دو دسته ی با دکمه های شاسی مانند و تاچ تقسیم میشوند که مدل های تاچ و یا همان صفحه لمسی نسل جدید و امروزی از مانیتورهای صنعتی هستند که ازز نظر ابزارو امکانات بسسار پیشرفته بوده و خود دارای محیط کاری دسکتاپ مانند سیستم عامل  را دارند.

تعمیرات تخصصی تمامی برندها و مدل های مانیتورهای صنعتی درد این مرکز انجام می شود. جهت تعمیرات مانیتور خود می توانید با مرکز تعمیرات مانیتور تماس حاصل فرمایید.  ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱